Counter

Giant Boulder

Przegląd

Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 • Komentarze: 0

Do zimy wprawdzie jeszcze bardzo daleko, ale postanowiłem zrobić dokładny przegląd. Nie robiłem tego od niepamiętnych czasów, a przecież Bouldera używam głównie, gdy jest paskudna pogoda oraz w okresie zimowym i na początku wiosny. W zakamarkach gromadzi się więc brud oraz – co gorsze – sól. Dokładne mycie co prawda pomaga, ale nie ma jak dokładny, kompleksowy przegląd. Przy okazji przeglądu dokonam także pewnych modyfikacji.

Rozkręciłem więc rower „do ostatniej śrubki” i teraz zamierzam wszystko dokładnie wyczyścić, sprawdzić, wyregulować i ponownie złożyć. Przy okazji dokonam także mniejszych lub większych modyfikacji. Amortyzowany widelec jest wewnątrz skorodowany, a sprężyna działa równie skutecznie jak kawałek betonu. Trzeba będzie go wymienić. Zamierzam także wymienić osprzęt na 9-cio rzędowy Shimano Deore XT, który wcześniej był zamontowany w moim podstawowym rowerze, zanim nie zastąpiłem go 10-cio rzędową wersją. Inne rzeczy wyjdą na pewno w trakcie przeglądu.

Skomentuj...

Podpis: (opcjonalnie)

Jeśli chcesz, abym mógł się z Tobą skontaktować, wpisz w poniższym polu adres e-mail lub numer telefonu. Ta informacja będzie znana wyłącznie mnie i nigdzie nie będzie widoczna.
Kontakt: (opcjonalnie)